O nás

O nás

DĚLÁME TO JINAK,

DĚLÁME TO SRDCEM.

Ve studiu Aromantika o vás pečujeme s láskou a osobním přístupem. Máme zájem na tom, abyste si u nás skutečně odpočinuli. Vybudovali jsme místo, kde je nám s vámi dobře.
Přírodní kosmetika je pro nás jasnou volbou. Je účinná, šetrná, zdravá, ekologická. Abychom vám ji mohli nabídnout v celé šíři a kráse, pracujeme s ní jak při kosmetickém ošetření, tak při masážích i v aromaporadně.
Úročíme mnoho let zkušeností v práci s éterickými a rostlinnými oleji. Známe dobře jejich účinky, osvědčené kombinace i zásady práce s nimi.

Ženám i mužům poradíme s výběrem pečující kosmetiky, maminkám pomůžeme najít vhodnou péči pro děti. Aromaterapie je účinnou cestou k lepšímu zdraví i vzhledu.

Celý sortiment značek Original ATOK, Nobilis Tilia, Maat u nás i zakoupíte.

Odpočiňte si u nás!

Dejte sbohem všedním starostem a nechte se unášet na vlnách aromaterapie! Jsme ideálním místem pro váš odpočinek. Voňavá relaxace s vámi udělá zázraky. Věříme, že se vám v Aromantice bude líbit!

Profesionalita je samozřejmost!

Zdarma a rádi vám poradíme s výběrem kosmetiky, s volbou masáže, s nákupem produktů. Máme mnoho zkušeností, které si nenecháváme pro sebe. Zeptejte se na cokoliv, vyzkoušejte jakékoliv ošetření. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí!

PEČUJÍ O VÁS

Veronika Čížková

Veronika Čížková

Kosmetička

Přírodní kosmetika mě provází již dlouhý čas, vzpomínka na můj první kurz aromaterapie je z roku 1999. Vždy mne v životě bavilo být „přírodní“, dělat věci jednoduše a myslet na důsledky svého jednání.

Když přišly časy seznamování se s aromakosmetikou a esencemi, naprosto jsem se nadchla! Vyráběla jsem si olejové výluhy, sušila kdejakou rostlinu a pročítala knihy o bylinkách. Voňavá kosmetika mi čím dál více ukazovala cestu.

Svou zálibu v přírodní kosmetice jsem přetavila v profesi, když jsem se mezi lety 2005 – 2020 stala kosmetickou poradkyní a školitelkou pod značkou Original ATOK, v Ústí nad Labem. 

Práce to byla krásná a naplňující, poznala jsem mnoho zajímavých osobností z oboru aromaterapie, účastnila se četných veletrhů, sblížila se s úžasnými kolegy

Díky tomu všemu jsem došla až sem, ke svému vlastnímu studiu, kde mohu plně využívat svých letitých zkušeností a pomáhat všem najít cestu ke zdravé kráse. Dávno už vím, že ta pravá krása vychází zevnitř. Potkala jsem v životě mnoho žen, které jsou toho důkazem.
Dnes moc ráda pomáhám všem, kteří o sebe pečují, nezapomínají na sebe a dovolí si nechat se hýčkat. Protože tak jako já vědí, že „jak uvnitř, tak navenek“. A obráceně to platí také!

Pavel Čížek Sporek

Pavel Čížek Sporek

Masér

Ve studiu provádím masérské služby, mobilizační techniky a zábaly.

Masáže provádím již více než 10 let a za tu dobu mi rukama prošlo mnoho typů klientů. Od svalnatých sportovců, přes klienty se zdravotními obtížemi až po ty, kteří hledají relaxaci a uvolnění.

Vždy se snažím „naslouchat“ potřebám těla, a sestavuji tak intuitivně masáže na míru. Každá je jedinečná. Největší odměnou je pro mne odpočatý klient, zbavený bolestí.

Ve volném čase rád vyrážím do hor, do kina nebo s dcerkami za sportem. Mám rád výlety za poznáním, toulky Českým Středohořím, stejně tak se rád vracím do rodného kraje, na Valašsko.… Dobíjím zkrátka baterky v přírodě:-)

TESTIMONIALS

img7
2017

Men rarely acknowledge how much they love to get a massage… But I want to say,salon couple that without my afterwork Friday massage sessions here, my productivity would’ve been so much lower I can tell...

DEBORAH QUAGMIRE
img1
2016

As a former massage salon worker myself, I can tell you that this salon is one of the best. They do everything the right way, and their girls’ hands are just made for the job they do, they bring me a pure relaxation!

BENEDICT ARNOLD
img16
2015

Oh my, what would I do without these guys! I visit their salon couple of times a week and sometimes I just can’t imagine how I’ would of endured my life work/family life rhythm without such a relaxation retreat as…

GERALD CUTLER