Aromaterapie

/
Aromaterapie
Poradna
 • AROMA - PORADNA

  Dobře zvolený a správně aplikovaný éterický olej dokáže doslova zázraky. Koupel, inhalace nebo masáž? Kdy je efekt nejlepší? Jakou bylinku zvolit? Pomůžeme vám se lépe vyznat v účincích rostlinných esencí. Doporučíme s čím a jak provozovat Aroma – terapii přímo u vás doma, každý den.

  Nespavost
  Únava
  Deprese
  Dýchací potíže
  Nachlazení
  Nízká imunita
  Kožní problémy

Workshopy
 • AROMA – WORKSHOPY

  Vlastní krém, bylinná mast, koupelový olej, sprej proti hmyzu či osobní parfém? Nejen tyto výrobky si dokážete z našich workshopů odnést. Pod jemným vedením a s vysvětlením základních zásad vás provedeme výrobou aroma – preparátů. S pomocí základních surovin je to jednoduché , krásné a efektivní.

  Koupel
  Mast
  Vonný olej
  Pleťový krém
  Sprej
  Dětská kosmetika

Kosmetické okénko
 • AROMA – KOSMETICKÉ OKÉNKO

  Nejste si jisti, zda používáte pleťovou kosmetiku správně? Nevíte si rady s jejím výběrem? Poznejte s námi hlavní zásady péče o pleť! Nestyďte se zeptat, mnoho lidí je z přemíry informací dnes poněkud zmateno a zahnáno do úzkých. Zbytečně dělají chyby již při výběru kosmetiky. Pomůžeme vám rozeznat, co vaše pleť potřebuje a poradíme, jak a v jakém pořadí správně o pokožku pečovat, aby zářila zdravím. Přijďte s přáteli nebo sami, vše si u nás vyzkoušíte.

  Diagnostika pleti
  Čištění – jak na to?
  Hydratace a výživa
  Praktická ukázka péče


Semináře
 • SEMINÁŘE – PREZENTACE

  Rádi poskytneme své zkušenosti a zorganizujeme pro vás přednášku, besedu, prezentaci o aromaterapii a jejím využití. Vždy doprovázeno praktickou ukázkou sortimentu. Ať už se jedná o veřejnou akci či setkání soukromého rázu, sestavíme vám setkání na míru. Prezentace pro rozličné cílové skupiny, např. pro mateřská centra, dámské kluby, knihovny, seniory, školy, školky, apod. Podmínky akce dohodou.

  Oblíbená témata:
  Aromaterapie pro těhotné a děti
  Základní principy aromaterapie.
  Aroma – lékárnička: nejčastější zdravotní obtíže a jejich řešení
  Aromaterapie pro ženu // dítě // seniora
  Aroma – kosmetické okénko: zásady péče o pleť; krásná znamená zdravá