Fotodynamická LED terapie

/
Fotodynamická LED terapie
Fotodynamická LED terapie

Fotodynamická LED terapie

Barevné světlo PDT lampy je účinnou terapií mnoha kožních problémů a zároveň dokáže působit Anti-age efektem. Vyhlazuje drobné vrásky, rozjasňuje, optimalizuje tvorbu kožního mazu, léčí popáleniny a pomáhá hojit rány. Jeho vliv je prokázán zejména u léčby akné.

Jak to funguje?

Světlo lampy je „studené“ a jeho užívání je ideální metodou k zlepšení stavu pokožky. Proniká až 5 cm hluboko do tkání, kde je zčásti absorbováno a zčásti rozptýleno. Světelná energie se přeměňuje na mezibuněčnou energii, uvolňuje a posiluje kapiláry a dochází k „fotochemickým“ reakcím – startují enzymatické procesy, stimulují se kolagenová

vlákna a podkožní protein.

Tím vším je napomáháno buňkám v podkoží v regeneraci a zdravém růstu.

Hodí se pro všechny typy pleti

Červené světlo – zlepšuje cirkulaci krve, vypíná vrásky, zmenšuje póry, výrazně zvyšuje produkci kolagenu. Zacelí poškozenou pokožku po úrazech.

Modré světlo – působí antibakteriálně, ideální pro léčbu akné, efektivně zklidňuje citlivou pokožku, zjemňuje jizvy po akné

Zelené světlo – vyrovnává pigmentaci, zklidňuje prokrvení žilek ( kuperóza), redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pleť, pomáhá oživit bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť. Poradí si s ucpanými póry nebo zanícenými pupínky.

Žluté světlo – doplňuje buněčnou energii, odstraňuje přebytečný pigment, podporuje správnou funkci lymfy, redukuje i hluboké vrásky.

Při cílené léčbě je doporučeno světlo aplikovat alespoň 3x týdně do zlepšení stavu.

 • Samostatné ošetření 30 min.
  300 Kč
 • Doplněk ke kosm.ošetření
  250 Kč
 • Permanentka 5 x 30 min.
  1200 Kč
 • Permanentka 10 x 30 min.
  2400 Kč