O nás

O nás

DĚLÁME TO JINAK,

DĚLÁME TO SRDCEM.

Ve studiu Aromantika o vás pečujeme s láskou a osobním přístupem. Máme zájem na tom, abyste si u nás skutečně odpočinuli. Vybudovali jsme místo, kde je nám s vámi dobře.
Přírodní kosmetika je pro nás jasnou volbou. Je účinná, šetrná, zdravá, ekologická. Abychom vám ji mohli nabídnout v celé šíři a kráse, pracujeme s ní jak při kosmetickém ošetření, tak při masážích i v aromaporadně.
Úročíme mnoho let zkušeností v práci s éterickými a rostlinnými oleji. Známe dobře jejich účinky, osvědčené kombinace i zásady práce s nimi.

Ženám i mužům poradíme s výběrem pečující kosmetiky, maminkám pomůžeme najít vhodnou péči pro děti. Aromaterapie je účinnou cestou k lepšímu zdraví i vzhledu.

Celý sortiment značek Original ATOK, Nobilis Tilia, Maat u nás i zakoupíte.

Odpočiňte si u nás!

Dejte sbohem všedním starostem a nechte se unášet na vlnách aromaterapie! Jsme ideálním místem pro váš odpočinek. Voňavá relaxace s vámi udělá zázraky. Věříme, že se vám v Aromantice bude líbit!

Profesionalita je samozřejmost!

Zdarma a rádi vám poradíme s výběrem kosmetiky, s volbou masáže, s nákupem produktů. Máme mnoho zkušeností, které si nenecháváme pro sebe. Zeptejte se na cokoliv, vyzkoušejte jakékoliv ošetření. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí!

PEČUJÍ O VÁS

Veronika Čížková

Veronika Čížková

Kosmetička

Jsem původním vzděláním zdravotní sestra, životem však odvátá spíše do krajin alternativních terapií.

Velkou láskou se pro mne staly byliny a odtud byl už jen kousek k aromaterapii. Práce s esencemi a přírodní kosmetikou obecně, mne nadchla a proto považuji za štěstí, že jsem svou zálibu mohla přetavit v profesi. 15 let jsem pracovala jako kosmetická poradkyně a školitelka pod značkou Original ATOK.

Vlastní kosmetické studio na sebe pak už nenechalo dlouho čekat. Jako zdravotnici mi nic lidského není cizí, péče o klienty mi dělá radost.

Spojením lásky k bylinám a lidem vznikla Aromantika, přírodní kosmetické studio.

Zde mohu plně využívat svých letitých zkušeností v oboru a pomáhat vám najít cestu ke zdravé kráse. Mé ruce pečují o vaše tělo, vůně a síla bylin hýčkají vaši duši. Dokonalá harmonie pro vás a radost z práce pro mne.

Pavel Čížek Sporek

Pavel Čížek Sporek

Masér

Ve studiu provádím masérské služby, mobilizační techniky a zábaly.

Masáže provádím již více než 10 let a za tu dobu mi rukama prošlo mnoho typů klientů. Od svalnatých sportovců, přes klienty se zdravotními obtížemi až po ty, kteří hledají relaxaci a uvolnění.

Vždy se snažím „naslouchat“ potřebám těla, a sestavuji tak intuitivně masáže na míru. Každá je jedinečná. Největší odměnou je pro mne odpočatý klient, zbavený bolestí.

Ve volném čase rád vyrážím do hor, do kina nebo s dcerkami za sportem. Mám rád výlety za poznáním, toulky Českým Středohořím, stejně tak se rád vracím do rodného kraje, na Valašsko.… Dobíjím zkrátka baterky v přírodě:-)

TESTIMONIALS

img7
2017

Men rarely acknowledge how much they love to get a massage… But I want to say,salon couple that without my afterwork Friday massage sessions here, my productivity would’ve been so much lower I can tell...

DEBORAH QUAGMIRE
img1
2016

As a former massage salon worker myself, I can tell you that this salon is one of the best. They do everything the right way, and their girls’ hands are just made for the job they do, they bring me a pure relaxation!

BENEDICT ARNOLD
img16
2015

Oh my, what would I do without these guys! I visit their salon couple of times a week and sometimes I just can’t imagine how I’ would of endured my life work/family life rhythm without such a relaxation retreat as…

GERALD CUTLER