Kosmetické ošetření

/
Kosmetické ošetření
Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření jsme rozdělili srozumitelně do tří variant tak, abyste neměli složité rozhodování.

Základní – kompletní – přístrojové

Jasnou prioritou studia vždy zůstává kvalitní a čistá, přírodní kosmetika, u nás dokonale sladěná s moderními technologiemi. Podívejte se, jaké kosmetické přístroje používáme.

A protože každá žena (a příběh její pleti) je jedinečná, procedura je vždy ušitá na míru vám a vašim momentálním potřebám.
Je jisté, že za hodinu se nedá stihnout totéž, jako za dvě, v každém případě však uděláme maximum toho, co od návštěvy očekáváte.
Úkony jako depilace, barvení obočí či řas jsou prováděny po domluvě na přání.

 • ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ
  Doba trvání 60-70 minut / 800 Kč

  Nemáte mnoho času nebo nechcete příliš utrácet, avšak potřebujete kvalitní péči? Pak je pro vás určeno základní hodinové ošetření pleti. Zaměříme se na aktuální potřeby, jednou je to čištění, jindy masáž či úprava obočí, depilace, barvení. Vždy se domluvíme, co od návštěvy očekáváte. Splníme vaše přání!

 • KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ
  Doba trvání 100-120 minut / 1300 Kč

  Přejete si odpočinout, relaxovat a zároveň hledáte profesionální službu ? V kompletním ošetření pleti najdete vše. Máme zde dostatek času pro kvalitní pleťovou péči, relaxační masáž obličeje, dekoltu a šíje, depilace, barvení. Dle potřeb pleti použijeme vhodné přístroje pro intenzivnější účinek (Dermaqua, ozon, UTZ špachtle) a vždy na závěr spočinete pod blahodárným světlem PDT LED lampy. Zatímco světlo násobí účinek liftingové masky, ošetříme vaše ruce jemnou masáží bylinkovým balzámem. Zasloužíte si to!

 • PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ
  Doba trvání 60 minut / 1000 Kč

  INTENZIVNÍ LIFTING PLETI

  Pokud je vaším přáním okamžitý liftingový efekt, je pro vás určeno toto krátké, velice intenzivní ošetření. Hluboce hydratační peeling pleti hydrodermabrazivním strojem Dermaqua, který pokožku nejen čistí, ale i „vysprchuje a napustí“ mineralizovanou vodou, sérum na míru a liftingová maska + 30minut svícení přístrojem PDT LED lampa. Po tomto ošetření se pleť výrazně rozjasní a vrásky se vypnou, budete se cítit skvěle omlazená! Ošetření doporučujeme jako intenzivní kůru 4x po týdnu, výsledek bude dlouhotrvající. Lze využít i jednorázově, například před společenskou akcí. Efekt tohoto liftingu je ihned viditelný.

 • PŘI ZAKOUPENÍ 4 OŠETŘENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
  3700 Kč
 • Lifting obličeje
  90 min / 1000 Kč

  Při této proceduře se obličejové vrásky ztenčují a vyrovnávají, pokožka je perfektně hydratovaná, vypnutá a omlazená. Malý zázrak na počkání! Ošetření inovativními materiály, v nichž se spojuje síla účinku přírodních surovin a moderních technologií.

  Odlíčení a čištění pleti
  Čištění UTZ
  Malá úprava obočí
  Hydratační / kolagenové sérum
  Oční krém
  Ruční masáž obličeje, dekoltu a šíje
  Liftingová maska + Fotodynamická LED terapie 30min.

 • Exkluzivní Anti – age ošetření pleti
  120 minut / 1200 Kč

  Maximální výživa pleti s důrazem na anti-age efekt. Masáž obličeje i dekoltu přináší příjemné zklidnění a uvolnění. Pleťová maska a krém se zde aplikují i do dekoltu. Ruce ošetřeny peelingem, výživným balzámem a spočívají v teplém parafínovém zábalu. Vaše relaxace je tak kompletní.

  Odlíčení a čištění pleti
  Úprava a barvení obočí
  Peeling
  Bylinkový obklad / napářka
  Hloubkové manuální čištění
  UTZ Špachtle
  Hydratační sérum + vit.E
  Oční liftingová masáž + krém
  Ruční masáž obličeje a dekoltu
  Maska
  Oční obklad
  Sérum (dle typu pleti)
  Závěrečný krém až do dekoltu
  Parafínový zábal rukou.

  Zapracování sér ultrazvukem.

 • Kompletní regenerační ošetření pleti
  90 minut / 800 Kč

  Klasické a oblíbené ošetření, spojující potřebnou péči s hlubokým uvolněním při masáži obličeje, dekoltu a šíje. Užité produkty jsou voleny individuálně, dle stavu pokožky. Ošetření pro všechny typy pleti.

  Odlíčení a čištění pleti
  Malá úprava obočí
  Peeling
  Bylinkový obklad/napářka
  Hloubkové manuální čištění
  UTZ Špachtle
  Hydratační sérum
  Oční krém
  Ruční masáž obličeje,dekoltu a šíje
  Maska + oční obklad
  Sérum
  Závěrečný krém

 • Praktické kosmetické ošetření
  60 minut / 650 Kč

  Ošetření je určeno všem, kteří hledají kvalitní a rychlou službu. Užité produkty jsou voleny individuálně, se zaměřením na aktuální potřeby pleti.

  Odlíčení a čištění pleti
  Malá úprava obočí
  Peeling
  Změkčení pleti / napářka
  Čištění UTZ špachtle
  Hydratační sérum
  Maska + oční obklad
  Závěrečný krém