Kosmetické ošetření

/
Kosmetické ošetření
Kosmetické ošetření

Jasnou prioritou studia je vždy kvalitní a čistá, přírodní kosmetika, u nás dokonale sladěná s moderními technologiemi. Podívejte se, jaké kosmetické přístroje používáme.

A protože každá žena (a příběh její pleti) je jedinečná, procedura je vždy ušitá na míru vám a vašim momentálním potřebám.
Je jisté, že za hodinu se nedá stihnout totéž, jako za dvě, v každém případě však uděláme maximum toho, co od návštěvy očekáváte.
Úkony jako depilace, barvení obočí či řas jsou prováděny po domluvě na přání.

 • ZÁKLADNÍ KOSMETIKA
  60 min. 1000,-
  Čištění – peeling – úprava obočí - masáž – maska – sérum

  Nemáte mnoho času nebo nechcete příliš utrácet, avšak potřebujete kvalitní péči? Pak je pro vás určeno základní hodinové ošetření pleti. Zaměříme se na aktuální potřeby, jednou je to čištění, jindy masáž či úprava obočí, depilace, barvení. Vždy se domluvíme, co od návštěvy očekáváte, a splníme vaše přání.


 • KOMPLETNÍ AROMA KOSMETIKA
  90 min. 1500,-
  Čištění – peeling – úprava obočí - masáž – maska – antiage sérum – masáž rukou – PDT lampa

  Přejete si odpočinout, relaxovat a zároveň hledáte profesionální službu? V tomto neoblíbenějším ošetření pleti najdete vše. Nejprve společně namícháme na míru masážní krém s esencemi tak, aby vyhovoval vašemu aktuálnímu rozpoložení. Následně si užijete kvalitní pleťovou péči, relaxační masáž obličeje, dekoltu a šíje, depilace, barvení. Dle potřeb pleti použijeme vhodné přístroje pro intenzivnější účinek ošetření. Unavené ruce potěšíme jemnou masáží a pokud lze, 20 minut svítíme PDT lampou. Svůj osobní krém si odnesete pro další potěšení domů.


 • BIOFÁZE enzymatické ošetření + set produktů
  90 min. 2200,-
  Čištění – peeling – úprava obočí - sérum Biofáze - masáž krku a dekoltu - zábal rukou

  Potřebuje vaše pleť něco nového, vzpruhu, restart? Potřebuje Biofázi! Tato unikátní metoda je založená na ovlivňování enzymů přirozeně  obsažených v pokožce. Významně snižuje oxidační stres, pomáhá uchovávat vitalitu pleti, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží a nedostatků. Ošetření Biofáze obsahuje 3 obnovující séra, která se aplikují ve 3 krocích po sobě, což zaručuje synergický účinek celé kúry. Součástí procedury je typologie pleti a výběr vhodného setu produktů pro každodenní domácí péči, který je zahrnutý v ceně.


 • RITUÁL AROMATERAPIE
  90 min. 1900,-
  Čištění – peeling – masáž – sérum – maska – masáž rukou a hlavy – masáž plosek nohou

  Nehledáte nic více, nic méně, než skutečně hluboké uvolnění? Jestliže potřebujete jemně spočinout v náruči hudby, doteků a vůní, ztlumit mysl a odevzdat se na čas síle aromaterapie, je tento rituál pro vás to pravé. Od začátku do konce je vše jen příjemné, žádné stroje, pinzety, vosky, jen relaxace. Vyberete si a spolu namícháme vonný olej na míru, jen pro vás a tento okamžik. Dopřejete si jemné ošetření obličeje, dekoltu, ramen a šíje, celých paží a plosek nohou, gua –sha, zklidňující masku a relaxační masáž hlavy. Svůj osobní olej si odnesete pro další potěšení domů.


 • INTENZIVNÍ ČISTÍCÍ OŠETŘENÍ
  70 min. 1200,-
  Čištění - peeling - hloubkové čištění pórů - sérum – čistící maska – PDT lampa

  Péče určená pro problematickou pleť se sklonem k akné, zánětům, pro pleť s rozšířenými póry, černými tečkami. Ošetření nebývá sice procházkou růžovým sadem, nicméně po něm je pleť znatelně vyčištěná, póry zatažené, sebevědomí zpět. K tomu patří i zdarma poradenství pro každodenní domácí péči, která je tím nejdůležitějším krokem ke zdravé kráse. Na závěr ošetření svítíme PDT lampou pro vyšší antibakteriální efekt.


 • UVOLŇUJÍCÍ GUA-SHA RITUÁL
  60 min. 1200,-
  Čištění – olej na míru – masáž šíje, dekoltu, obličeje – masáž hlavy

  Omlazující masáž pravým kamenem gua-sha. Sami si vyberete směs éterických olejů, kterou poté použijeme pro celé ošetření. Užijete si masáž šíje, dekoltu i obličeje a hlavy. Kombinace vonného oleje, jemných tahů a energetického působení drahých kamenů je luxusním zážitkem pro unavenou mysl. Závěrečná masáž vlasové části hlavy přináší hluboké uvolnění. Na ošetření je potřeba dojít bez líčení.

 • PDT světelná terapie 30 min. samostatně
  300 Kč
 • PDT světelná terapie 30 min. k ošetření
  250 Kč
 • MASÁŽ RUKOU doplněk k ošetření 20 min.
  300 Kč
 • LIFTINGOVÁ / BĚLÍCÍ/ ALGINÁTOVÁ MASKA
  200 Kč
 • Lifting obličeje
  90 min / 1000 Kč

  Při této proceduře se obličejové vrásky ztenčují a vyrovnávají, pokožka je perfektně hydratovaná, vypnutá a omlazená. Malý zázrak na počkání! Ošetření inovativními materiály, v nichž se spojuje síla účinku přírodních surovin a moderních technologií.

  Odlíčení a čištění pleti
  Čištění UTZ
  Malá úprava obočí
  Hydratační / kolagenové sérum
  Oční krém
  Ruční masáž obličeje, dekoltu a šíje
  Liftingová maska + Fotodynamická LED terapie 30min.

 • Exkluzivní Anti – age ošetření pleti
  120 minut / 1200 Kč

  Maximální výživa pleti s důrazem na anti-age efekt. Masáž obličeje i dekoltu přináší příjemné zklidnění a uvolnění. Pleťová maska a krém se zde aplikují i do dekoltu. Ruce ošetřeny peelingem, výživným balzámem a spočívají v teplém parafínovém zábalu. Vaše relaxace je tak kompletní.

  Odlíčení a čištění pleti
  Úprava a barvení obočí
  Peeling
  Bylinkový obklad / napářka
  Hloubkové manuální čištění
  UTZ Špachtle
  Hydratační sérum + vit.E
  Oční liftingová masáž + krém
  Ruční masáž obličeje a dekoltu
  Maska
  Oční obklad
  Sérum (dle typu pleti)
  Závěrečný krém až do dekoltu
  Parafínový zábal rukou.

  Zapracování sér ultrazvukem.

 • Kompletní regenerační ošetření pleti
  90 minut / 800 Kč

  Klasické a oblíbené ošetření, spojující potřebnou péči s hlubokým uvolněním při masáži obličeje, dekoltu a šíje. Užité produkty jsou voleny individuálně, dle stavu pokožky. Ošetření pro všechny typy pleti.

  Odlíčení a čištění pleti
  Malá úprava obočí
  Peeling
  Bylinkový obklad/napářka
  Hloubkové manuální čištění
  UTZ Špachtle
  Hydratační sérum
  Oční krém
  Ruční masáž obličeje,dekoltu a šíje
  Maska + oční obklad
  Sérum
  Závěrečný krém

 • Praktické kosmetické ošetření
  60 minut / 650 Kč

  Ošetření je určeno všem, kteří hledají kvalitní a rychlou službu. Užité produkty jsou voleny individuálně, se zaměřením na aktuální potřeby pleti.

  Odlíčení a čištění pleti
  Malá úprava obočí
  Peeling
  Změkčení pleti / napářka
  Čištění UTZ špachtle
  Hydratační sérum
  Maska + oční obklad
  Závěrečný krém